Menu Attach Block (7.x-1.11) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: More
hu: Több

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Block
hu: Blokk
