Menu Attach Block (7.x-1.11) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: More
lv: Vairāk

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Block
lv: Bloks
