Menu Attach Block (7.x-1.11) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: More
pl: Więcej

en: - None -
pl: - Brak -

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Block
pl: Blok
