Menu Attach Block (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: More
el: Περισσότερα

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Block
el: Μπλοκ
