Menu Attach Block (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: More
id: Selengkapnya

en: None
id: Tiada

en: - None -
id: - Tiada -

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Block
id: Blok
