Menu Attach Block (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: More
my: ပို၍

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်
