Menu Attach Block (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: More
sk: Viac

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Block
sk: Blok
