Menu Attach Block (7.x-1.20) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག
