Menu Attach Block (7.x-1.20) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: More
ca: Més

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Block
ca: Bloc
