Menu Attach Block (7.x-1.20) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: More
eu: Gehiago

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Block
eu: Blokea
