Menu Attach Block (7.x-1.20) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: More
hr: Više

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Block
hr: Blok
