Menu Attach Block (7.x-1.20) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: More
it: Altro

en: None
it: Nessuno

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Block
it: Blocco
