Menu Attach Block (7.x-1.20) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: More
ja: 続き

en: None
ja: なし

en: - None -
ja: - なし -

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Block
ja: ブロック
