Menu Attach Block (7.x-1.20) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Block
kn: ಖಂಡ
