Menu Attach Block (7.x-1.20) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: More
ps: نور

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Vertical
ps: نېغ

en: Block
ps: غونډ
