Menu Attach Block (7.x-1.20) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: More
ro: Mai multe

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Block
ro: Bloc
