Menu Attach Block (7.x-1.20) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: More
sl: Več

en: None
sl: Brez

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Block
sl: Blok
