Menu Attach Block (7.x-1.20) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: More
sv: Mer

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal
