Menu Attach Block (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: More
az: Daha çox

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Block
az: Blok
