Menu Attach Block (7.x-1.20) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: More
tr: Devamı

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Block
tr: Blok
