Menu attributes (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Ön tanımlı

en: Style
tr: Stil

en: Relationship
tr: İlişki
