Menu attributes (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Style
et: Stiil

en: Relationship
et: Seos

en: Classes
et: Klassid

en: Target
et: Siht

en: Menu item attributes
et: Menüüpunkti parameetrid

en: The description displayed when hovering over the link.
et: Kirjeldus, mida kuvatakse menüüpunktist hiirega üle libistades.

en: Specifies a unique ID for the link.
et: Menüüpunkti unikaalne id.

en: Specifies the relationship between the current page and the link. Enter 'nofollow' here to nofollow this link.
et: Viite ja allika suhe. Võimalik sisestada "nofollow" parameeter.

en: Enter additional classes to be added to the link.
et: Sisesta täiendavad CSS klassid.

en: Enter additional styles to be applied to the link.
et: Sisesta täiendavad CSS stiilid.

en: Specifies where to open the link. Using this attribute breaks XHTML validation.
et: Määrab, millses aknas viide avada. Selle parameetri kasutamine rikub XHTML valideerimise tulemused.

en: Access Key
et: Kiirklahv

en: Specifies a <a href="@accesskey">keyboard shortcut</a> to access this link.
et: Määrab <a href="@accesskey">kiirklahvi</a> selle viite kasutamiseks.
