Menu Attributes (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: هویت

en: Style
fa: اصلوب

en: Relationship
fa: رابطه

en: Target
fa: مقصد
