Menu attributes (7.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ
