Menu attributes (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Style
hr: Stil

en: Relationship
hr: Odnos
