Menu attributes (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Style
hu: Stílus

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: No style
hu: Nincs stílus

en: Classes
hu: Osztályok

en: No title
hu: Nincs cím

en: No name
hu: Nincs név

en: Target
hu: Cél
