Menu attributes (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Style
is: Stíll

en: Relationship
is: Tengsl

en: No title
is: Enginn titill

en: No name
is: Ekkert nafn
