Menu attributes (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: No title
kn: ಯಾವುದೆ ಶೀರ್ಷಿಕೆ ಇಲ್ಲ

en: No name
kn: ಹೆಸರಿಲ್ಲದ

en: Target
kn: ಗುರಿ
