Menu Attributes (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Style
ro: Stil

en: Relationship
ro: Relaţie

en: No style
ro: Fără stil

en: Classes
ro: Clase

en: No name
ro: Fără nume

en: Target
ro: Ţintă

en: No classes
ro: Fără clase

en: No access key
ro: Fără cheie acces
