Menu attributes (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Style
sv: Stil

en: Relationship
sv: Relation

en: No style
sv: Ingen stil

en: Classes
sv: Klasser

en: No title
sv: Ingen titel

en: No name
sv: Inget namn

en: Target
sv: Mål

en: Access Key
sv: Åtkomstnyckel

en: Menu attributes
sv: Egenskaper för meny
