Menu attributes (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Style
ca: Estil

en: Relationship
ca: Relació

en: No style
ca: Sense estil

en: No title
ca: Sense títol

en: No name
ca: Sense nom
