Menu attributes (7.x-1.0-rc3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Style
cs: Styl

en: Relationship
cs: Vztah

en: No title
cs: Bez nadpisu

en: No name
cs: Beze jména

en: Target
cs: Cíl
