Menu attributes (7.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Style
cy: Arddull

en: Relationship
cy: Perthynas

en: No title
cy: Dim pennawd

en: No name
cy: Dim enw
