Menu attributes (7.x-1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo
