Menu attributes (7.x-1.0-rc3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी
