Menu attributes (7.x-1.0-rc3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Style
te: శైలి
