Menu attributes (7.x-1.0-rc3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: ID
th: ไอดี

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
