Menu attributes (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: No style
bo: བཟོ་ཉམས་མེད་པ།

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: No title
bo: ཁ་བྱང་མེད་པ

en: No name
bo: མིང་མེད

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: New window (_blank)
bo: སྒྲོམ་གསར་བ༼_blank༽)

en: Top window (_top)
bo: སྒྲོམ་གོང་མ༼_top༽

en: Same window (_self)
bo: སྒྲོམ་དེ་རང་ལ༼_self༽

en: Parent window (_parent)
bo: རྩ་བའི་སྒྲོམ༼_parent༽
