Menu attributes (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Style
fi: Tyyli

en: Relationship
fi: Suhde

en: No style
fi: Ei tyyliä

en: No title
fi: Ei otsikkoa

en: No name
fi: Ei nimeä

en: Target
fi: Kohde
