Menu Attributes (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Style
da: Typografi

en: Relationship
da: Forbindelse

en: No style
da: Ingen style

en: Classes
da: Klasser

en: No title
da: Ingen titel

en: No name
da: Intet navn

en: Target
da: Mål
