Menu Attributes (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Style
el: Στυλ

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: No name
el: Χωρίς όνομα

en: Target
el: Στόχος
