Menu Attributes (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Style
gl: Estilo

en: Relationship
gl: Relación

en: No title
gl: Sen título

en: No name
gl: Sen nome

en: Target
gl: Destino
