Menu Attributes (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Style
id: Gaya

en: Relationship
id: Hubungan

en: No name
id: Tanpa nama
