Menu Attributes (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Style
lt: Stilius

en: Relationship
lt: Ryšys

en: No title
lt: Be pavadinimo
