Menu Attributes (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Disabled
sr: Искључено

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД
