Menu Attributes (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Relationship
tr: İlişki

en: No style
tr: Stil yok

en: Classes
tr: Sınıflar

en: No title
tr: Başlıksız

en: No name
tr: İsimsiz

en: Target
tr: Hedef

en: Menu item attributes
tr: Menü öğesi özellikleri

en: The description displayed when hovering over the link.
tr: Bağlantının üzerine gelindiğinde gösterilen açıklama.

en: Access Key
tr: Erişim Anahtarı
