Menu Attributes (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Disabled
vi: Tắt

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Relationship
vi: Quan hệ

en: No title
vi: Không tiêu đề

en: No name
vi: Không tên
