Menu Attributes (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Disabled
ar: معطل

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Style
ar: نمط

en: Relationship
ar: العلاقة

en: No title
ar: لا يوجد عنوان

en: No name
ar: لا يوجد اسم
