Menu Attributes (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Style
lv: Stils

en: Relationship
lv: Attiecība

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Target
lv: Mērķis
