Menu Attributes (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Style
nl: Stijl

en: Relationship
nl: Relatie

en: No style
nl: Geen stijl

en: Classes
nl: Klassen

en: No title
nl: Geen titel

en: No name
nl: Geen naam

en: Target
nl: Doel

en: Menu item attributes
nl: Eigenschappen van de menu-link

en: New window (_blank)
nl: Nieuw venster (_blank)

en: Top window (_top)
nl: Bovenste venster (_top)

en: Same window (_self)
nl: Zelfde venster (_self)

en: Parent window (_parent)
nl: Verwijzende venster (_parent)
